Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

TOPRAK ISLAHI

Ticari olarak kullanılmış toprağın ıslahında kokunun giderilmesine yardımcı oluyoruz.

Kirlenmiş toprağın ıslahı; katran, kirlilik, petrol ve diğer kirleticiler gibi parametrelere doymuş toprağın kazınmasını içermektedir. Toprağa temas edildiği zaman tehlike teşkil etmesinin yanı sıra etrafa, hiç de hoş olmayan, rahatsız edici kokular da yayılmaktadır.

Ecosorb® ürünleri maskeleme maddeleri kullanmaksızın bu kokuları elemine eder. Daha fazlası hidrojen sülfid (H2S) gibi gazlarla ilişkili problemlerin azaltılmasına yardımcı olur. En önemlisi, kokunun doğal, çevreci ve güvenilir formulasyonlu Ecosorb® ile nötralize edilmesidir. En iyisi, sıra toprak ıslahına geldiğinde, Ecosorb® ürünleri kontamine olmuş 1 dönüm gibi küçük alanlar için bile neredeyse her projeye uygun en kabul edilebilir çözümleri sunmaktadır.

Detaylar konusunda endişelenmeyin, kokunun nötralize edilmesinde güvenli, maliyeti düşük en uygun sistemi ve ürünü seçmenizde size yardımcı olacağız. Hatta, toprak ıslahı için, Ecosorb® sistemlerini isterseniz satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Kötü kokuların kontamine olmuş toprakların ıslahında ne kadar kolay yok edildiğini keşfetmek için HMH Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL