Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

SPREY JEL

Ecosorb® Sprey Jel, endüstriyel kokuları saklamaktan ziyade, tamamıyla koku kontrolü sağlar ve yok eder.

Özel Ecosorb® Sprey Jel koku yok edeci formulasyonu ile kokuları sarıp sarmalar ve onların atmosfere yayılımı sırasında, kokuları nötralize eder. Ecosorb® Sprey Jel çamur işleme tesisleri ve nakliyesi, açık kasa atık kamyonları, depolama alanları, toprak iyileştirme projeleri ve katı- yarı katı kokulu materyaller için ideal bir çözümdür.

Ecosorb® Sprey Jel in doğal formülasyonu sayesinde, zor olan endüstriyel kokuları yaşam alanlarından, yerleşim yerlerinden tamamıyla kaldırır. Ecosorb® Sprey Jel çevre dostudur ve zorlu sanayi kokularını ortadan kaldırılmasında çok etkilidir. Ecosorb® Sprey Jel, bağımsız sektör uzmanları tarafından yapılan inceleme sonrası, kullanıcılar ve çevre için risk azaltan etkili bir ürün olarak kabul edilmiş ve bu nedenle ABD’de ‘’Environmental Protection New Product of the Year’’ olarak kabul edilmiştir.

Farklı uygulama sistemleri ile, yarı sıvı Ecosorb®; kamyonlarda, depolama hangarlarında, deponi alanlarındaki ya da kepçe ve kazıcı gibi araçların çalışmasından kaynaklı kokulu maddelerin kokusunu yok eder. Böylelikle hem çalışanlar için, hem de çevrede bulunanlar için uygun bir ortam oluşturur.

Spreyleme Jel kapsülasyon tekniği sayesind, kompost, arıtma çamuru, toprak iyileştirme ve katık atık alanlarındaki koku sorunu etkili bir şekilde yok edilir.HMH Danışmanlık, sizin için en uygun Ecosorb® Sprey Jel uygulamasını bulmanızda yardımcı olacaktır.
Ecosorb® Sprey Jel’in nasıl koku kaynağını nasıl kapsüle ettiği ve kokuyu nasıl yok ettiği hakkında bilgi almak için HMH Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL