Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

SIVI ATIK

Sıvı atık prosesine bağlı buharlaşan kokular, Ecosorb®’un koku yok edici ürünleri tarafından kolayca bertaraf edilir.

Yağ ve gres gibi sıvı atıklar, prosesin farklı aşamalarında daha belirgin olmak üzere, istenmeyen kokular yayabilir. Bu soruna, restoran lokanta vb. kaynaklı, kokuya sebep olan yağ ve greslerin araçlarla filtreleme tesislerine taşınımı sırasında sık karşılanır.

Geçmişte bu kokuların yok edilmesi, uzun zincirli yağ asitleri içeriği sayesinde neredeyse imkansız gibiydi. Nakil kamyonları, gres üretim tesisleri ve rendering tesisleri için koku maskeleme yöntemleri başvurulan yöntemlerdendi. Fakat OMI Endüstri daha iyi bir çözüm geliştirdi. Spesifik olarak formüle edilmiş Ecosorb® 505G ve 606G ürünleri kokuyu maskelemek için değil, uzun zincirli yağ asitleri içerikli organik ve inorganik kokuları tamamıyla yok etmek için dizayn edildi.

Nakliye Kamyonları

Gres toplama araçlarının yüklenmesi veya boşaltımı sırasında güçlü kokular atmosfere kaçabilmektedir. Ecosorb® kullanımı ile sıvı atıklardan kaynaklı ve çevredeki yerleşkeleri ve çalışanları rahatsız eden kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

Gres İşleme Tesisleri

Restoranlar atık yağlarını yağ işleme tesislerine gönderdiği zaman, bu yan ürün kaynaklı kokular tesiste de koku sorunlarına sebep olur. Ecosorb® 505G ve 606G ürünleri koku molekülü ile temas ettiğinde kokuyu yok eder.

Rendering Tesisleri

Yan ürün olan rendering hayvanları tavuk, tavuk bacağı vb. yok edilmesi güç olan koku meydana getirmektedir. Ecosorb® 505G ve 606G ürünleri, uzun zincirli yağ asitlerini kırmak için özellikle formüle edilmiş ve rendering sırasında yayılan kokuları nötralize etmektedir.

Ecosorb® 505G ve 606G ürünleri, sıvı atıklardan kaynaklı kokuların yok edilmesinde etkili ve güvenlidir.

Eşsiz uygulama sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için irtibata geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL