Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

LASTİK VE PLASTİK

Prosesten ürüne, lastik ve plastikten kaynaklı kokuları yok ediyoruz.

Kötü kokular, ya prosesden ya da son üründen kaynaklı olsun, polimerlerin üretimiyle ilgilidir. Neyse ki OMI Endüstrileri, plastik ve lastik endüstrilerinde çalışmaları sağlayan çözümlere sahiptir.

Ecosorb® koku nötralizasyon ürünleri doğal ve çevreci olan güvenli formülasyonu sayesinde maskeleme maddeleri ya da parfümleri kullanmadan zararlı polimer kokularının yok edilmesinde, farklılık sunmaktadır.

Ecosorb® koku giderici ürünler lastik ya da paspas gibi yeni ya da geri kazanım ürünlerinden kaynaklı polimer kokularının giderilmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca, geri dönüşüm plastik ve lastik maddelerinin işlemesinden ya da polimer maddelerinin üretimi sırasında emisyon bacalarından yayılan proses kokularının yok edilmesinde de mükemmel olduğu kanıtlanmıştır.

Kokuları Yok Etmek için Ecosorb® İlave Edin

Fabrika dışında, Ecosorb® ürünleri istenmeyen kokular için hala sizin en iyi savunucunuzdur. Son ürünlerde spesifik koku uygulamaları için, fenolik reçineler ve diğer bir çok farklı tür ile ilişkili kokuların yok edilmesinde katkı maddesi formülasyonları mümkündür. Güzel paketleme ürünü olarak kullanılan plastiklerin imalatında ham madde olarak da kullanılabilen Ecosorb® ürünleri mevcuttur.

Yanan lastik kokusu, komşularınızdan şikayetlerin gelmesinde önemli bir faktördür. İyi bir komşu olmak istiyorsanız, en uygun Ecosorb® aplikasyon sistemini belirlemek için HMH Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

Plastik Ürünler

Ecosorb 303A – Plastik ve Lastik Üretimleri, dökümhane reçineleri
Ecosorb 203A – Plastik ve Lastik Üretimleri

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL