Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

KURUMSAL

2010 yılında kurulan HMH Danışmanlık olarak, sanayinin çevremize, dolayısıyla da bizlere verdiği zararlara karşı faaliyetlerimizi sürdürmeyi ilke edindik. Bu kapsamda, dünyanın en çevreci koku giderici ürünlerinden olan Ecosorb®’u Türkiye’ye getirdik ve işletmelerin kullanımına sunduk. Geniş spektrumlu organik ve inorganik kokuların yok edilmesinde önemli bir oranda başarı gösteren Ecosorb®, benzer ürünlerin aksine kokuyu maskelemez.

Ecosorb®, kötü kokuyu nötralize ederek, daha güzel ve solunabilir bir hava sunar.

Ecosorb®; deponi alanlarından rafinerilere, dökümhanelerden atıksu arıtma tesislerine ve daha bir çok alanda meydana gelen kötü kokuları, toprakta çözünebilen yapısı sayesinde, çevre için de son derece güvenli bir biçimde yok eder. Kötü kokulara karşı, birbirinden farklı sistemlerle uygulaması yapılabilen Ecosorb® doğaya ve insana zarar vermeden hemen hemen tüm sektörlerde kötü kokuların kontrolünü, tamamen yasalara uygun bir şekilde sağlar.

Vizyonumuz
Gerek Çevre gerek İş güvenliği bilinci ile bilim ve tekniğin güncel üretim ve yenilikleri takip ederek, çağdaş,bilimsel, bağımsız, tarafsız, gizlilik prensiplerine inanarak, uzman kadrolarımızla beraber İyi bir mesleki ve teknik uygulama gerçekleştirip, müşterilerimizin beklentilerini ilgili yönetmelikler ve standartlar doğrultusunda en doğru şekilde karşılayarak çevre ve çalışan hayatı koruma bilincinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz
Evrensel normlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile yurt içinde ve yurt dışında hizmet kalitesi ile maksimum ölçülerde müşteri memnuniyetini yakalamış, çevre ile dost bir çalışma prensibi edinmiş, çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyede göz önünde bulunduran, hizmet ve başarıları ile marka olmuş, kendi sektörünün lider firması olmak.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL