Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

KATI ATIK

Katı atık kokuları için kesin çözüm.

Katı atık işleme tesislerinde, işletmenin doğası gereği koku problemi vardır. Belediye katı atıkları, düzenli depolama, kompost ve ortak kompostlama tesisleri, yaydıkları kötü kokular ile; işçiler ve çevrede yaşayanları etkileyen önemli bir sorun teşkil etmektedir.

Farklı türdeki katı atıklar, farklı türde koku üretmektedir. Tipik olarak, belediye katı atıklarının depolama alanlarından önemli miktarda metan gazı salınmaktadır. Ancak metan kokusuz olduğundan, bu bölgeden salınan merkaptanlar rahatsız edici kokulara sebep olmaktadır.

Ecosorb®’un farklı uygulama yöntemleri ile bu koku sorununu ortadan kaldırmak mümkündür.

Transfer İstasyonları

Transfer istasyonlarının şehir iç ortamlarda kurulması nedeniyle, koku sorunu meydana gelmektedir. Ve hiç kimse çöp kokusunu koklamak istemez. Transfer istasyonlarının çatı kısmına kurulan atomizasyon sistemi ile Ecosorb® ürünleri ortama mistlenir ve kötü kokuları yok eder. Atomizasyon sisteminin bir diğer avantajı da, oluşabilecek toz problemini de bastırmış olur.

Depolama Sahası

Birçok depolama tesisi, belediye çamurundan gübre üretmektedir. Bu çamurun transferinin kamyondan boşaltımı sırasında, önemli bir miktarda koku ortaya çıkar ve ortama yayılır. Fan sistemi aracılığıyla Ecosorb®’un ortama verilmesi bu koku sorununu çözecektir.

Ürün Seçeneği

Ecosorb® 606

Kompost

Belediye çamurları genellikle kapalı tesisler içerisinde kompostlanır. Bu alanlar inanılmaz koku problemleri meydana getirir. Ecosorb® ürünleri ya susuz halde ya da nozullu ve nemlendiren fanlar ile atomize edilmiş şekilde çok geniş kompostlama alanlarında kokunun kontrolünü sağlar.

Ecosorb® katkı maddesi, özel sprey jel formülasyonu ile havaya giden kokunun bloke edilmesine olanak sağlar. Bu yöntem, eski tip kompost uygulamaları için ideal bir çözümdür.Belediyeler ile özel sektördeki, endüstriyel ve ticari kompostlama alanlarında kullanılan toprak ve çevre dostu Ecosorb® Sprey Jel hakkında bilgi almak için HMH Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL