Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

ECOSORB® KATKI MADDELERİ

Doğal koku kontrolü için Ecosorb® endüstriyel katkı maddeleri kullanın.

Çoğu zaman endüstriyel kokular üretimin yan ürünleridir. Ancak, bazı durumlarda, kokunun kendisi son ürünle beraber meydana gelmektedir. Dolayısı ile ürünün kendisi kokmaktadır. Ama bununda bir çözümü bulunmaktadır. Çünkü Ecosorb® koku kontrolü katkı ürünü doğaldır ve ürünle reaksiyona girmez. Bunun anlamı, son üretim süresi sırasında, üründeki kokuyu doğal ve verimli bir şekilde nötralize etmek için, ürüne katkı maddesi olarak sorunsuz bir şekilde eklenebilir.

Ecosorb® koku kontrol maddesi, diğer bir kokunun yerine geçmez. Endüstriyel kokuları meyve ya da çiçek kokuları gibi maskelemez. Kokuları elemine eder. Dolayısı ile bu demek oluyor ki imal ettiğiniz ürününüz, aroma parfümleri gibi karakteristik kokuları taşımayacaktır.

Ecosorb® ürünleri asfalt, lastik ve plastik imalatları gibi ürünün kendisinin taşıdığı endüstriyel kokuları ortadan kaldırılmak için, katkı maddesi olarak da kullanılmaktadır.HMH Danışmanlık, doğru katkı stratejisini ve son ürününüz içindeki kokuyu yok edecek formülasyonu belirlemek için sorun üzerinde sizinle beraber çalışacaktır. Ecosorb®’un nasıl bir koku giderici olduğu öğrenmek için HMH Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL