Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

DÖKÜMHANELER

Ecosorb® kullanarak dökümhane kokularını doğal yolla ortadan kaldır.

OMI Endüstri mühendisleri tarafından geliştirilen Ecosorb®’un koku kontrolü ürünleri dökümhane prosesinden kaynaklı kokuların giderilmesinde inanılmaz derecede verimlidir. Ecosorb®, pis ve zararlı gazları kimyasal reaksiyonlarla kokusuz yan ürün gazlara dönüştürür. Döküm sektöründe, Ecosorb® ürünleri; aminler, sülfür dioksit, fenoller, formaldehit, amonyak, kısmen yanmış hidro karbon solventler ve daha fazlası üzerinde ciddi bir oranda etkilidir. Baştan sona bütün metal döküm tesislerinde Ecosorb® ürünleri kokunun giderilmesi için uygulanmaktadır. Buna trietil amine (TEA) ve dimetiletil amine ile birleşmiş kokular da dahildir. Yaygın soğuk kutu katalizörleri kolaylıkla Ecosorb® atomizasyon sistemi ile kontrol edilebilir. Toksik olmayan organik asit, Ecosorb® ile birleştiği zaman, organik tuzlara dönüşerek atmosferden kolayca uzaklaştırılır.

Sülfür Kokularını Yok Eder

Sülfür dioksit (SO2) metal dökümhanelerinde bulunan diğer bir gazdır. Ecosorb® pulvarize edildiği zaman sülfür dioksit önce aside hemen sonrasında ise Ecosorb®’un içerisindeki organik maddeler tarafından organik tuza dönüştürülerek, kötü kokuyu ortadan kaldırmanıza olanak sağlar.

Hava Kalitesini Geliştirin

Aslında, laboratuvar testlerinde, Ecosorb® ürünleri büyük ölçüde amin türlerinin kokusunu kabul edilebilir derecede azaltmıştır. Daha fazlası, Ecosorb® ürünleri etkileşim testlerinde sülfür dioksit seviyesini, 15 dakika gibi kısa bir sürede; 26 ppm/v den 0.01 ppm/v düşürmektedir. Verimlilik seviyesi ekipman türü, koku konsantrasyonu ve Ecosorb® miktarına göre farklılık göstermektedir.

Pirinç Dökümhaneleri

Pirinç dökümhanelerindeki boşaltma alanları, kötü kokunun yüksek miktarda kaynağı olabilir. Bu bölgedeki çıkış bacalarına Ecosorb® ürünlerinin uygulanması ile koku nötralizasyonu sağlanabilir.

Dökümhanelerdeki kokuların Ecosorb® koku kontrol ürünleri tarafından nasıl yok edildiği hakkında ilave bilgi almak için HMH Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL