Bizi Arayın: +90 262 331 36 38
SUMMITECH EL KORUYUCU ELDİVENLERİ

ATOMİZASYON

Atomizasyon; havadaki kokuları temas ederek kontrol eder.

Atomizasyon süresi boyunca, su ile karıştırılmış Ecosorb® koku gidericileri, boru ya da hortumlar ile dağıtılıp fan yada nozullar aracılığı ile kokudan etkilenmiş bölgeye pulvarize edilir. Ecosorb® içeren su damlaları havada dağılır ve temas ettiği koku moleküllerini nötralize eder. Atomizasyon nozul sistemin avantajı, istenen verimliliğin elde edilebilmesidir. Sistem tasarımına bağlı olarak, havada dağılmış bulunan Ecosorb® koku giderici miktarı ayarlanabilmektedir.

Ecosorb® püskürtme sistemleri, çeşitli kötü kokulu endüstriyel proseslerin yanı sıra kokulu malzeme taşınımı sırasında kokunun kontrolünü de sağlamaktadır. İhtiyaç duyulması halinde, kokuların elemine edilmesi için, Ecosorb® atomizasyon sistemleri; ex-proof atomizasyon sistemleri, yüksek basınçlı atomizasyon sistemleri, hava atomizasyon sistemleri, fan atomizasyon sistemleri ve taşınabilir sistemler olarak özel bir şekilde tasarlanmıştır. Sistemin belirlenmesi ve kurulumu sırasında HMH Danışmanlık ekibi, en uygun nozul atomizasyon sistemini ve basınç seviyesini belirlemek ve Ecosorb®’un tesis boyunca taşınımını sağlamak için sizlerle beraber çalışacaktır.

Yüksek ya da Düşük Basınç Çözümleri

Ecosorb®’un atomizasyonu, hidrolik yüksek basınç ya da pnömatik düşük basın sistemleri ile sağlanabilir. Yüksek basınç sistemleri, hava içindeki kokulu gaz emisyonlarına ve yüzey kokularına ince mistler oluşturarak, koku kaynaklarının oluşumuna eş zamanlı olarak müdahale eder. Küçük alanlar için ya da daha birden fazla çevredeki kokulu alanlar için, Ecosorb® atomizasyonu düşük basınçlı fan sistemi ile dağıtılabilir. Bu taşınabilir fan ünitesi, su karışımlı Ecosorb®’u, fanın jet akışı ile daha ince mistler oluşturarak geniş alanlara yayabilir.Atomizasyon gösterimini izleyin.

Ecosorb® ürünlerinin atomizasyon ile nasıl dağıtımının yapıldığını öğrenmek için HMH Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

MEDYA GALERİ

Fotoğraf ve videolarla Ecosorb® uygulamaları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Galeri için Tıklayınız!

KÜTÜPHANE

PDF arşivimiz için buraya göz atabilirsiniz...


PDF Dökümanlar için tıklayınız!

İLETİŞİM

  • Adres: Vezirçiftliği Mh.
    Ulucami Cad. No:41/C
    Başiskele-KOCAELİ - TURKEY
  • Telefon: +90 262 331 36 38
  • Fax: +90 262 331 38 88
  • Gsm: +90 532 364 47 99
  • E-Posta: info@hmhdanismanlik.com.tr
© 2015 HMH DANIŞMANLIK Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL